Wallbox | Cable Holder | HLD-W | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 182 mm |
| Gross height (mm) | 78 mm |
| Gross weight | 0.271 kg |
| Gross width (mm) | 154 mm |
| Muud funktsioonid | Aluminium material. Installation Indoors or outdoors. Compatible with Commander 2, Copper SB and Pulsar Plus. 165 x 142 x 75 mm dimensions |
| Net weight | 0.171 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 395 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Wallbox |
| Producer product family | Cable Holder |
| Producer product name | HLD-W |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.002186184 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: wallbox cable holder hld-w white, hld-w, wallbox, elektriliikurite laadijad


